UNUSTASID OMA SALASÕNA?

ETTEVÕTTEST

AS Medical Pharmacy Group on Eesti kapitalil tegutsev ettevõte, mis toodab personaalseid vitamiine, mineraalaineid ja erinevaid tervisetooteid. Hea enesetunne, tugev tervis ja elujõu tagamine on meile olulised. Soovime pakkuda oma klientidele parimat ning sel põhjusel läheneme neile individuaalselt. Teeme iga päev tööd selle nimel, et kõigil oleks võimalus tugevdada oma tervist personaalselt temale valmistatud toodetega, sest igaüks meist on unikaalne ning igal organismil on oma eripärad ja vajadused.

Tooted valmistatakse tänapäevastes laboris kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide käe all. Nii tootearendus kui labor asuvad Eestis, mis aitab meil paremini lähtuda just Eesti inimeste vajadustest. Toodete valmistamisel kasutame kõrgema kvaliteeditasemega looduslikku toorainet, mis on hoolikalt valitud ja GMO vaba. Arendustöö algas 2010. aastal ja esimesed personaalsed vitamiinid valmisid 2014. aasta veebruaris.

Meravita hoiab Sind tervena!

TEADUS- JA ARENDUSTÖÖ

Meravita kontseptsioon on pakkuda tervisetooteid, mis arvestavad iga meie kliendi elustiilist ja tervisest tulenevate eripärade ja vajadustega. 2010. aastal alanud arendustöö keskendus esialgu organismi vitamiinide vajaduse kaardistamisele ning uue tehnoloogia väljatöötamisele, mis võimaldaks turule tuua spetsiaalselt iga kliendi vajadustele suunatud preparaadi.

Toodete ettevalmistamises on osalenud erineva akadeemilise taustaga professionaalidest koosnev meeskond, kuhu kuuluvad nii biokeemikud, bioloogid, toitumisspetsialistid, farmatseudid, toidutehnoloogid ja geenitehnoloogid, keda ühendab süvendatud huvi inimese füsioloogia ja tervise vastu. Arendustöö toetub põhjalikele terviseuuringutele ning teaduskirjandusele, mille tulemusena on välja töötatud väga lihtsalt täidetav küsimustik määramaks inimese elustiilist ja toitumisharjumustest tulenevad ainepuudused. Tänaseks kuuluvad meie tootevalikusse lisaks vitamiinidele ka mineraalained ning pideva arendustöö käigus plaanime oma klientideni tuua veelgi laiema tootevaliku, mis tugevdaks igakülgselt nende organismi tervikuna. Sealjuures lähtume alati oma missioonist hoida pakutavad tooted konkreetsest isikust ja tema vajadustest lähtuvana. Peagi saab lisaks küsimustikule oma tervisenäitajaid ja vitamiinide taset kontrollida ka täpsete vereanalüüsidega, mis annavad veelgi parema ülevaate oma kehas toimuvast, kui ka seniavastamata allergiatest toidutalumatuse ja allergiatestide abil.

Meravita – Personaalselt Sulle!

LABOR

Meie Eestis asuv labor on sisustatud kõiki Euroopa Liidu toidulisandite tootmise reegleid silmas pidades. Oluline on ka see, et protsess on automatiseeritud ning seda juhib keeruline programm, mis võimaldab olulisel määral vähendada protsessi käigus tekkida võivaid vigu.

Kogu protsess saab alguse kliendi poolt korrektselt täidetud ankeedist. Viimase põhjal koostatakse retsept, mille järgi valmistatakse nii vesilahustuvate kui ka rasvlahustuvate vitamiinide kapslid. Kapslid pannakse blistritesse, mis omakorda pakendatakse ning saadetakse seejärel kliendile.

Kuna Meravita vitamiinide näol on tegemist seaduse mõistes toidulisandiga, siis kohaldub tootmisele peamiselt Toiduseadus ning otsekohalduvad Euroopa Liidu määrused. Kasutusel on ka HACCP  toidukontrolli ennetav süsteem, mille eesmärk on tagada toiduohutus.
Tootmise puhul on väga olulised ka materjalid ning esemed, mis puutuvad kokku tootmisel oleva toidulisandiga – pakendamist reguleerib Pakendiseadus. Labori juures on oluline ka heade laboritavade rakendamine. Selle jaoks on meil kindlaks määratud labori juhtkond, sobivad ruumid, seadmed, vahendid ja materjalid ning kvalifitseeritud töötajad. Igale töötajale on kindlaks määratud täpsed ülesanded ning vastavalt neile on läbi viidud ka vajalik väljaõpe. Igapäevase töö juurde kuulub ka kvaliteediprogrammi järgimine ja protsesside kohta käivate protokollide täitmine.

Meravita – Eesti laborites toodetud!

MEIE INIMESED

Toomas Kaevand

Toomas Kaevand

Nõukogu liige / Juhtivteadur
Swen Uusjärv

Swen Uusjärv

Nõukogu esimees
Tarmo Oras

Tarmo Oras

Nõukogu liige
Rein Muoni

Rein Muoni

Nõukogu liige
Heikki Moik

Heikki Moik

Juhatuse liige
Margus Pärn

Margus Pärn

Finantsjuht
Hanneli Moik

Hanneli Moik

Raamatupidaja
Kersti Kelder

Kersti Kelder

Juhiabi - sisekontrolli osakonna juhataja
Alevtina Peek

Alevtina Peek

Teadus- ja arendustiimi juht
Ave Raudmäe

Ave Raudmäe

Teadus ja arendustiim - teadur
Merike Olop

Merike Olop

Labori juhataja
Jaak Suurpere

Jaak Suurpere

Vanemteadur
Kristi Lemmik

Kristi Lemmik

Farmatseut
Toomas Nurmela

Toomas Nurmela

Labori tehniline arendusjuht
Mari-Liis Meister

Mari-Liis Meister

Laborant
Elena Shestakova

Elena Shestakova

Laborant
Henrik Hal

Henrik Hal

Investeeringute hankejuht
Asko Ant

Asko Ant

Investeeringute hankejuht
Imbi Vaasma

Imbi Vaasma

Projektijuht
Tanel Ojala

Tanel Ojala

Kommunikatsioonijuht
Joel Tambaur

Joel Tambaur

Kujundaja
Katrin Karisma

Katrin Karisma

Terviseraadio saatejuht
Sander Ernits

Sander Ernits

Telemarketingi arendusjuht
Krista Holm

Krista Holm

Müügisekretär
Ave Olesk

Ave Olesk

Kliendihaldur
Sirje Mägi

Sirje Mägi

Kliendihaldur

TULE MEILE TÖÖLE!

AS MEDICAL PHARMACY GROUP
on suurepärane töökoht tublidele ja ambitsioonikatele spetsialistidele.
Oleme kiiresti arenev ettevõte, väärtustame meeskonnatööd ja tervislikke eluviise, hindame rõõmsameelsust, südame suurust ja tegelikku tahet.
Meie meeskonda on alati oodatud võimekad, asjatundlikud ja väljakutseid armastavad tegijaid.
Kui tunned, et just Sina oled see, keda vajame, anna endast märku!
Mõnikord piisab vaid ühest õigest otsusest :-)

Sinu Meravita!

CV saatmise vorm

 • Lisa CV failina
 • Lisa motivatsioonikiri failina
 • Põhi- või keskharidus

 • Kooli nimiLõpetamise aasta 
  Add a row
 • Erialane haridus

 • Kooli nimiErialaAastad 
  Add a row
 • Keelteoskus

ÜLES