UNUSTASID OMA SALASÕNA?

“Tere, saime JUBA tooted kätte. Ja esimese asjana võtsime ilusast roosast pakendist multivitamiini kummikommid. Saladuskatte all sosistan, et muidugi issi ja emme proovisid ka. Aga asja kallale. Meie printsess, kes ei ole viimasel ajal üldse millegi sööja, pirtsutab ja nuusutab iga toidu ennem läbi kui suhu pistab…*trummipõrin* kiitis heaks!!! Uskumatu! Ja kui tema selle suhu pani, siis pidi ikka väga väga hea lõhn olema- ja see maitse! Kohe üritati ronida uue kommi järele (tegelikult kõik üritasime). Meie pere kiidab 1000% heaks ja meie oleme edaspidi teie vitamiinide lojaalsed kasutajad. Super!”

Helin Marta Mäesalu

 


 

 

Meravita Jaanika Arulepp tagasiside

“Mina leidsin tee Meravitani  hetkel mil olin valiku ees kas osta apteegist raua preparaate või leida vähe meeldivam lahendus aga miski mis ka toimiks.  Otsides  sattusin ma Meravita kodulehele ja leides et on ka raua kapslid sai need ka tellitud. Peale 30päevast  kasutamist sai käidud  perearstil analüüse andmas ja tulemus oli minujaoks hämmastav. Tundsin mingist hetkest endas rohkem tahtejõudu ja mu näonahk muutus paremaks. Ei oleks uskunud et asi võib olla vitamiinide puuduses. Aga tulemusi nähes olin  ma väga rahul, et ei pea kibedaid tablette kasutama et saada endale vajalikud ained kätte. Nüüd kasutan seda regulaarselt ja olen soovitanud ka teistele sama  probleemiga inimestele ehk siis neile kel raskusi raua omandamisega toidust.”

Jaanika Arulepp


 

 

  “Alustasin Meravita vitamiinide tarbimist ja mõne aja möödudes märkasin, et kevadväsimus jäi vahele ning energiat on palju. Nahk on läinud paremaks, küüned kasvavad kiiremini ja juukseotsad ei ole enam katki. Neid on mugav tarbida ja see aitab säilitada järjepidevust.”

Ivi Rool

 


“Näonahk tundub terve ja sõbrannad küsivad, et kas oled päevitamas käinud? Vastasin, et ei tee midagi erilist, lihtsalt toitun tervislikult ja söön Meravita personaalseid vitamiine. Lisaks tunduvad küüned ja juuksed tervemad. Olen muutustega rahul ja arvan, et see on suures osas tänu Meravita vitamiinidele”

Heily Epro

 


Esta Pilt tagasiside Liigestekapslitele

 


“Apteegiriiulid on täis erinevaid toidulisandeid ja sealt õige valiku tegemine on praktiliselt võimatu. Meravita puhul ma saan ise valida, mida ja kui palju ma saan.”

Toomas 42 a

 

 

 

Palun sisesta enda tagasiside siia:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
ÜLES