UNUSTASID OMA SALASÕNA?

TAGASISIDE

Siin lehel saab lugeda meie klientide kommentaare.

Lõpuks ometi on olemas vitamiinid, mis on loodud, arvestades minu vajadusi!

“Ma ei tea, kas see on kokkusattumus, aga kui ma hakkasin Meravita vitamiine tarbima, läks enesetunne paremaks, reipust ja jõudu tuli juurde. Lisaks on pingelistes olukordades säilinud mõtteteravus. Vitamiinide tugi on see, mis aitab paremini hakkama saada. Leian, et minul on sellest kasu."

JAN JOHANSON

Olen väga rahul Meravita personaalsete vitamiinidega. Alustasin kolm kuud tagasi nende võtmist. Märkasin, et kui ümberringi olid inimesed viirustega kimpus ja haiged, siis minul pole sel kevadel isegi nohu mitte. Olen väga rahul ja jätkan vitamiinide võtmist ka suvel. Ka hind on võrreldes teiste samalaadsete apteegitoodetega normaalne. Igal juhul soovitan kõigile.

Klaire Uustalu

KLIENDID TUNNEVAD
JA ARVAVAD

Kuidas kliendid end tunnevad peale toodete regulaarset tarbimist? Mida tähendab olla täie tervise juures ning tasakaalukas?

 • “Alustasin Meravita vitamiine tarbimist ja mõne aja möödudes märkasin, et kevadväsimus jäi vahele ning energiat on palju. Nahk on läinud paremaks, küüned kasvavad kiiremini ja juukseotsad ei ole enam katki. Neid on mugav tarbida ja see aitab säilitada järjepidevust."
  Ivi Rool
 • “Avastasin Meravita tooted juhuslikult FB-s surfates. Mul on probleemid kehakaaluga. Olen teinud erinevaid dieete, aga pidevalt dieete tehes kaob elulust ja energia. Nähes Meravita toodet Rasvapõletaja, otsustasin proovida, seda enam, et hind oli suhteliselt odav. Olen meeldivalt üllatunud, kui kaal hakkas muutuma väiksemaks. Küll aeglaselt, aga ikkagi väiksemaks. Muidugi olen teinud ma muudatusi ka oma menüüs. Olen tarvitanud Rasvapõletajat mitu kuud ja tulemused on head. Kui ka vahepeal patustan toiduga, on kaal jäänud samaks. Maha ei ole läinud, aga ka juurde ei ole tulnud. Aitäh Meravita! Teie Rasvapõletaja on SUPER! "
  Margit Teder
 • "Minu kasutajakogemus meravita kurkumiiniga on olnud super. Kurkumiini olen tarvitanud terve aasta igakuiselt ja see on parandanud minu verepilti märgatavalt. Olen põdenud ägedat lümfoobset leukeemiat ja äge keemiaravi on kahjustanud minu maksa, tänu kurkumiinile tunnen ennast aga suurepäraselt ja maksanäitajad on paranenud tohutult. Tarvitan seda edasi ja tellin seda just meravitast, sest hind on hea ja teenindus suurepärane!"
  Liisbeth Raig
 • “Näonahk tundub tervem ja sõbrannad küsivad, et kas olen päevitamas käinud? Vastasin, et ei tee midagi erilist, lihtsalt toitun tervislikult ja söön Meravita personaalseid vitamiine. Lisaks tunduvad küüned ja juuksed tervemad. Olen muutustega rahul ja arvan, et see on suures osas tänu Meravita vitamiinidele."
  Heily Epro
 • Meravita vitamiinid aitasid minul fitnessivõistlusteks valmistuda. Võistleval sportlasel on trennikoormused suured. Meie alal tuleb võistlusteks valmistudes ka toitumist piirata, et rasvaprotsent madalaks saada. Sellises olukorras on vitamiinipuudus kiire tekkima ja tundsin eriti hästi individuaalsete vitamiinide mõju. Oli rohkem energiat treeninguteks, haigused ei tulnud kimbutama. Hästi mõjusid fitnesskapslid naistele, aidates söögiisu vähendada ja treeningutel rohkem rasva põletada. Raskuste tõstmisel jõusaalis on suur koormus ka liigestele. Liigesekapslid kordisepsiga andsin liigestele hae liikuvuse ja võtsid ära raksumise liigestes. Seedimist aitasid korras hoida Detox kapslid, mis tekitasid kena lameda kõhu ka võistluslavale minekuks. Usun Meravita toodetesse, kuna kõik tooted on erinevatest üksteist toetavatest komponentidest kokku pandud ja kasutatud on looduslikku toorainet.
  Esta Pilt
JAN JOHANSON
Olene mõne aja tarbinud fitness kapsleid ja pean tõdema, et minu keha on väga erk ja vastupidav. Poleks uskunud, et see annab kohest mõju minu füüsilisele sooritusele. Kindlasti hetkel kõige lemmikum toode Meravita poolt, aitäh!
Liisbeth Raig
"Minu kasutajakogemus meravita kurkumiiniga on olnud super. Kurkumiini olen tarvitanud terve aasta igakuiselt ja see on parandanud minu verepilti märgatavalt. Olen põdenud ägedat lümfoobset leukeemiat ja äge keemiaravi on kahjustanud minu maksa, tänu kurkumiinile tunnen ennast aga suurepäraselt ja maksanäitajad on paranenud tohutult. Tarvitan seda edasi ja tellin seda just meravitast, sest hind on hea ja teenindus suurepärane!"

Palun sisesta enda tagasiside siia:

ÜLES