UNUSTASID OMA SALASÕNA?

Privaatsus

Kui Te loote www.meravita.ee konto, me peame saama Teilt teatud informatsiooni, nagu sugu, e-posti aadress, sünniaeg, pikkus ja kehakaal. Teie sisestatud infot ei jagata kunagi kolmanda osapoolega. Kogu Teie info on Teie ja Medical Pharmacy Group OÜ vaheline.

Teie IP aadressi ja külastusaegu jälgitakse, et pettusi vältida ja luua turvalist kontosüsteemi. Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse isiku arvutisse teabe pidamise eesmärgil. Me kasutame küpsiseid Kodulehel ja suuname informatsiooni, mida me küpsistes hoiame, ajal kui Te personaalset informatsiooni meie kodulehel saadate.

Me kasutame Teie personaalset infot Teenuse pakkumiseks. Me ei kasuta Teie informatsiooni sekundaarsetel eesmärkidel, kui just seda ei nõua seadus. Vastasel juhul, mitte mingitel asjaoludel ei jagata informatsiooni, mida Te olete andnud www.meravita.ee-le kolmandate isikutega, kui Te ei avalikusta neid just ise.

Kui Teie isikuandmed muutuvad (näiteks Teie nimi või e-post), või Te enam ei vaja meie Teenust, me pakume võimalust korrigeerida, kustutada ja täiendada Teie isikuandmeid, mis on meile esitatud. Seda saab tavaliselt teha konto halduse rubriigis logides kontosse sisse või võttes meiega ühendust. Teil on võimalik e-posti muuta igal ajal.

Peale registreerimist saab iga kasutaja e-posti aadressile sõnumi tema registreerimise kinnitamiseks. Kinnitatud liikmed võivad saada informatsiooni Toodete ja Teenuste kohta läbi uudiskirjade.

Kodulehel on lingid teistele kodulehtedele. Palun olge teadlikud, et meie ei vastuta nende teiste kodulehtede privaatsuse eest. See isikuandmete kaitse kehtib ainult www.meravita.ee domeeni poolt kogutud andmete suhtes.

www.meravita.ee kasutab tugevaid ettevaatusabinõusid Teie info kaitsmiseks kadude, väärkasutamise või lubamatu juurdepääsu eest. Privaatsele infole pole väljastpoolt portaali juurdepääsu võimaldatud kellelegi. Te peate sisestama e-posti aadressi/kasutaja nime ja parooli, et oma konto informatsioonile ligi pääseda ning seda hallata. Ärge kunagi jagage oma konto üksikasju. Kui olete mures, et parool on ohustatud, saate muuta seda igal ajal kui olete sisse logitud oma kontosse.

Muudatused isikuandmete kaitses postitatakse siin lehel, nii Te teate kuidas teie andmeid kasutatakse. Kui me kavatseme kasutada teie isikuandmeid kunagi teisel viisil, mis erineb sellest privaatsuspoliisist (muutes seda privaatsuspoliisi), teavitame Teid e-posti teel. Teil on valida, kas kasutada oma andmed uuel viisil või mitte. Kuid kui Te olete keeldunud kõigist kommunikatsiooni meetoditest www.meravita.ee-ga, või oma konto tühistanud, siis ei võeta Teiega ühendust, samuti ei kasutata Teie infot uuel viisil.

ÜLES

Küpsised

Veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsised on vajalikud teie kasutajamugavuse ning veebikülastusstatistika eesmärgil. Veebilehe kasutamise jätkamisel nõustute küpsiste privaatsustingimustega! Privaatsuspoliitika tingimusi näete siit.