UNUSTASID OMA SALASÕNA?

Meravita Soovitusprogramm

AS Medical Pharmacy Group (edaspidi Meravita) on startinud uue soovitusprogrammiga kus me pakume Teile ainulaadset võimalust teenida preemiat oma sõprade verifitseeritud ostude eest. Alati kui Teie poolt soovitatud sõber sooritab Meravita e-poes verifitseeritud ostu siis loetakse see ost Teie preemiaprogrammi arvestuse hulka ning Teie saate selle eest premeeritud.

Soovitusprogrammiga liitudes saavad Soovitajad omale unikaalse soovituslingi mida neil on soovi korral võimalik ka personaliseerida. Eelpool mainitud soovituslinki tuleb jagada lähtudes hea tava põhimõtetest (keelatud on näiteks spämmimine). Kui Soovitatud klient sooritab ostu kasutades soovituslinki siis registreeritakse, kelle soovitusel ta ostu sooritas ning tema verifitseeritud ostud loetakse Soovitaja preemiaprogrammi hulka.

Verifitseeritud ost tähendab ostu, mille sooritamisest on möödunud 21 päeva ning mida ei ole tühistatud/tagastatud. Ainult verifitseeritud ostud loetakse Soovitaja preemiaprogrammi hulka.
Kõik rahalised preemiad makstakse välja Soovitaja poolt määratud PayPal kontole.

Soovitaja preemia on 5% Soovitatud kliendi ostukorvi väärtusest. Preemiale kvalifitseerumiseks peab Soovitatud kliendi ost olema verifitseeritud ost.

Meravita soovitusprogrammis osaleja peab oskama elementaarsel tasemel Eesti ning Inglise keelt. Kasutaja kes soovitab soovitusprogrammi raames on "Soovitaja"; see keda soovitatakse on "Soovitatud klient".

Soovitusprogrammi pahatahtliku kasutamise eest on Meravital õigus Soovitaja soovitusprogrammist eemaldada ning tühistada kõik Soovitaja kontol olevad preemiad.

MEIE PARTNER

Meravita opereerib soovitusprogrammi läbi Anafore Pte Ltd (edaspidi ReferralCandy). Lisaks eelpool nimetatud tingimustele peab Soovitaja soovitusprogrammis osalemiseks nõustuma ReferralCandy privaatsuspoliitikaga (Privacy Policy) ning kasutustingimustega (Terms of Service). Soovitatud klient peab nõustuma soovitusprogrammis osalemiseks ReferralCandy küpsisepoliitikaga (Cookie Policy).

Meravital on õigus soovitusprogrammi tingimusi muuta või tühistada igal ajal ükskõik millisel põhjusel.

Meravita ei väljasta tellimustega seotud infot kolmandatele osapooltele.

Soovitaja peab omama PayPal kontot, et soovitusprogrammis osaleda.

Soovitaja ning Soovitatud klient peavad nõustuma soovitusprogrammis osalemiseks meie soovitusprogrammi opereerija (vt. alalõik "meie partner") kehtestatud nõuetele.

Meravita soovitusprogrammiga seotud küsimused palume saata e-posti teel: [email protected]

ÜLES